close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
   

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 13 października 2017

  Przez cztery dni, od 21 do 24 września 2017 r. w Dongguan, w centrum wystawowym Guangdong Modern International Exhibition Center trwały międzynarodowe wielobranżowe targi 21st Century Maritime Silk Road International Expo.

  W targach, przy współpracy Konsulatu Generalnego RP w Kantonie, uczestniczyło dziesięć polskich firm Swoje produkty prezentowali przedstawiciele firm bursztynniczo-jubilerskich, spożywczych, wystawienniczych oraz oferujących kosmetyki i detergenty.

   

  Największym powodzeniem cieszyły się zaprojektowane przez utalentowanych polskich artystów wyroby z bursztynu, a także smakowite hot-dogi, po które przez całe wszystkie targowe dni ustawiały się kolejki. W polskim pawilonie odwiedzający mogli także kupić polskie mleko, ciastka, musli oraz wysokiej jakości chemię gospodarczą.

   

  Stoisko Konsulatu promowało Polskę zarówno jako atrakcyjny kierunek turystyczny, jak i godnego zaufania partnera biznesowego.

   

  Targi przyciągnęły wielu odwiedzających – osoby prywatne oraz przedsiębiorców – i były dobrą  okazją do nawiązania mogących zaowocować w przyszłości kontaktów.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: